Waar ben je naar op zoek?

08.07.2025
7 minuten
Wij zijn Juist

Juist Kwartaalupdate: Q2 2025

Yvonne Dumoulin

De zomer vertraagt het ritme een beetje, maar achter de schermen draait alles gewoon door. Dit is hét moment om plannen te maken en je verhaal scherp te hebben voor wat er komt. Wij helpen je zichtbaar te zijn op het juiste moment, met werk dat opvalt en klopt. Want timing is alles.

Denk aan het gouden uur op socials, slimme inhakers en campagnes die inspelen op het seizoen of belangrijke momenten. Het gaat erom dat je niet stilvalt, maar alles laat draaien én klaarstaat om te springen als het moet. Daarbij zetten we AI en automatisering slim in. Niet om zoveel mogelijk content te maken, maar om doordachter te werken. Zodat je opvalt, authentiek blijft en ruimte hebt voor creatieve ideeën die het verschil maken.

Hoe wij dat zelf aanpakken? Afgelopen kwartaal lanceerden we onze eigen podcast, vol Brabantse gezelligheid en slimme marketinginzichten. Nieuwsgierig? Bekijk hier de eerste aflevering op Youtube. Liever luisteren? Dat kan via Spotify of Apple Podcasts.

Data als kompas voor Camperhuren.nl

Bij Camperhuren.nl stond een mooie uitdaging centraal: hoe haal je het meeste uit je marketingbudget in het drukste seizoen? Samen doken we in de data en bedachten we een conversiegerichte aanpak. Meer weten over deze case? Lees verder.

Juist events

We gingen weer de diepte in tijdens onze events. Bij ons server-side tagging-event namen Jochem en Gerrie van onze partner AdPage ons mee in de materie van online meten.  Daarnaast organiseerden we twee exclusieve sessies over AI – van prompt tot praktijk – waarin we lieten zien hoe je AI meteen waardevol inzet. Inspirerend, concreet en toepasbaar.

Ook intern blijven we leren

De overtuigingsprincipes van Cialdini mogen voor geen enkele marketeer een geheim zijn. Maar een ochtendje bijspijkeren kan nooit kwaad, dachten we. Daarom nodigden we overtuigingsexpert Jaap Janssen Steenberg van het Cialdini Institute zelf uit. Hij gaf ons een sessie ethisch overtuigen rond de 7 principes van Cialdini. Hoe zet je die eerlijk en slim in? Wij weten het nu.

En we trapten ook af met onze eerste mini-hackathon! Een avondje flink wat AI-meters maken met collega’s en elkaar daarover inspireren. Want we passen AI allemaal natuurlijk dagelijks toe. We automatiseren marketingflows met n8n, we geven AI-trainingen en -workshops, we bouwen eigen assistenten, en we zetten AI in bij het programmeren, schrijven, rapporteren, adverteren en inspireren… Maar iedereen doet dat anders. Tijdens de mini-hackathon gingen we samen aan de slag met vraagstukken. Kleine teams, grote energie. Pizza’s, inzichten en veel enthousiasme: een geslaagde start die zeker een vervolg krijgt. Ook zo’n mini-hackathon organiseren voor jou en je collega’s? Kunnen we ook bij helpen! Bel ons eens. 📞

Voldoet jouw website aan de nieuwe wet voor digitale toegankelijkheid (EAA)?

Digitale toegankelijkheid is geen nice-to-have meer. Door nieuwe Europese wetgeving (EAA) moeten steeds meer websites voldoen aan duidelijke richtlijnen. Wat dit betekent en waar je moet beginnen? Móet jouw website eigenlijk wel aan die wet voldoen? We schreven er een blog over, met praktische tips. Check hier hoe jouw site ervoor staat.

Projecten

Het tweede kwartaal zat weer vol projecten waarin strategie en uitvoering mooi samenkomen. Een greep uit wat we samen met klanten hebben neergezet:

  • Maison van den Boer: een website vol stijl en allure, helemaal in lijn met hun high-end catering. Bekijk het resultaat.
  • Barry Emons: een toegankelijke, warme site die perfect aansluit bij hun zorgoplossingen.
  • Recruitmentmarketing met impact bij BrabantWonen.
  • Strategische sessies en kick-offs met Sunshield: samen werken we aan een nieuwe website en huisstijl, stap voor stap richting een ijzersterk merk.
  • Transvorm.org: een overzichtelijke website die helpt om nog beter te verbinden met de doelgroep.
  • Brabantzorg.net en Ontdekdezorgbrabant.nl: twee nieuwe vacatureplatforms die veel bezoekers trekken.
  • Bedrijventekoop.nl: een compleet vernieuwd platform waar ondernemers elkaar vinden.

Waarom wij overstapten van Mailchimp naar Brevo

We blijven zelf ook kritisch kijken naar de tools die we gebruiken. Zo stapten we onlangs (grotendeels) over van Mailchimp naar Brevo. Niet zomaar, maar na een zorgvuldige afweging. Waarom? Dat lees je in deze blog.

Hieperdepiep!

Afgelopen kwartaal vierden we ook mooie momenten:

  • Lindy werd voor de tweede keer mama van een prachtige zoon, Bijs.
  • Filip blies maar liefst 50 kaarsjes uit. Dat ging niet onopgemerkt voorbij. Hij nodigde alle collega’s uit voor een topfeest.
  • Ook vierden we onze gastvrouwen, onze receptionistes, onze secretaresses… noem ze zoals je wilt, maar zonder Sabine en Marion geen Juist zoals we het nu kennen. Daarom verrasten we hen op Secretaressedag en legden we ze lekker in de watten!

🫶 Bekijk het filmpje van deze vrolijke verrassing op onze socials.

Samen vooruit

Achter de schermen werken we ondertussen aan onze ISO-certificering. Security awareness blijft een belangrijk en terugkerend thema waar we met het hele team werk van maken. Want hoe creatief en mooi het werk ook is, het moet ook veilig en betrouwbaar zijn.

We wensen je een heerlijke zomer. En heb je plannen waar je over wil sparren of hulp bij zoekt? Je weet ons te vinden. Fijne vakantie!

 

Helder verhaal? Druk op op een smiley om je mening te geven 😄👇 We zijn benieuwd wat je ervan vindt!

Score 1 Score 2 Score 3 Score 4 Score 5

Wil je weten hoe wij voor goud gaan? Maak vandaag nog een afspraak!

Kom je lunchen?

Wat is juist voor jou? Dat maken we graag behapbaar! Daarom nodigen we je uit voor een lunchsessie. Met een (worsten)broodje in de hand bespreken we jouw doelen. En heb je alleen honger naar resultaat? Dan spreken we ‘gewoon’ af.

Afspraak maken! 🥐
Whatsapp